Kontaktai

Vieta

Deltuvos g. 26, LT-20122, Ukmergė

Tel.: +370 340 63257
Faks.: +370 340 63257
El. pastas: info@ukmergeskeliai.lt

Žemėlapis

Vieta

Jonavos asfaltbetonio bazė
Vadovas Valdas Repečka

Mob tel.: +370 687 87391
El. pastas: baze@ukmergeskeliai.lt

Žemėlapis

Vieta

Jogvilų asfaltbetonio bazė
Vadovas Valdas Repečka

Mob tel.: +370 687 87391
El. pastas: baze@ukmergeskeliai.lt

Žemėlapis

 
Vadovybė
Generalinis direktorius
Vytas Kromelis

Tel.: +370 340 63257
Mob. tel.: +370 698 01689
El. paštas: keliai@ukmergeskeliai.lt

Techninis direktorius
Raimondas Andronavičius

Tel.: +370 340 63257
Mob. tel.: +370 698 10513
El. paštas: raimondas@ukmergeskeliai.lt

Vyriausioji buhalterė
Aušra Grigienė

Tel.: +370 340 63328
Mob. tel.: +370 620 88829
El. paštas: vyrbuh@ukmergeskeliai.lt

Administracija
Personalo vadybininkė
Virginija Narbutavičienė

Tel.: +370 340 63257
Mob. tel.: +370 699 59169
El. paštas: info@ukmergeskeliai.lt

Gamybinio skyriaus viršininkas
Ramūnas Pociūnas

Tel.: +370 340 63179
Mob. tel.: +370 687 27840
El. paštas: rpociunas@ukmergeskeliai.lt

Ekonomikos skyriaus viršininkas
Andrius Latvys

Mob. tel.: +370 610 66726
El. paštas: ekonom@ukmergeskeliai.lt


Buhalterija

Tel.: +370 340 63328
El. paštas: buhalterija@ukmergeskeliai.lt

Vyr. mechanikas
Vaidas Bakanauskas

Mob. tel.: +370 620 20781
El. paštas: mechanikas@ukmergeskeliai.lt

Energetikas
Juozas Gribėnas

Mob. tel.: +370 699 37517
El. paštas: energetikas@ukmergeskeliai.lt

Vadybininkas
Antanas Kriukelis

Mob. tel.: +370 687 30085
El. paštas: a.kriukelis@ukmergeskeliai.lt

Laboratorijos vedėja
Daiva Dikienė

Mob. tel.: +370 680 24433
El. paštas: laboratorija@ukmergeskeliai.lt

Programuotojas
Dainius Maželis

Mob. tel.: +370 686 73318
El. paštas: prog@ukmergeskeliai.lt

Objektų vadovai
Projektų vadovas
Igoris Kravcovas

Mob. tel.: +370 698 84176
El. paštas: i.kravcovas@ukmergeskeliai.lt

Objekto vadovas
Robertas Paulauskas

Mob. tel.: +370 687 75647
El. paštas: r.paulauskas@ukmergeskeliai.lt

Objekto vadovas
Olegas Kravcovas

Mob. tel.: +370 687 21869
El. paštas: o.kravcovas@gmail.com

Objekto vadovas
Nerijus Maskoliūnas

Mob. tel.: +370 686 49384
El. paštas: nmaskoliunas@gmail.com

Objekto vadovas
Vladislovas Sartanavičius

Mob. tel.: +370 687 75495
El. paštas: vladas.sartanavicius@gmail.com

Jogvilų, Jonavos a/b bazių vadovas
Valdas Repečka

Mob. tel.: +370 687 87391
El. paštas: baze@ukmergeskeliai.lt