Kontaktai

Vieta

Deltuvos g. 26, LT-20122, Ukmergė

Tel.: +370 340 63257
Faks.: +370 340 63257
El. pastas: info@ukmergeskeliai.lt

Žemėlapis

Vieta

Jonavos asfaltbetonio bazė
Vadovas Valdas Repečka

Tel.: +370 340 63257
El. pastas: baze@ukmergeskeliai.lt

Žemėlapis

Vieta

Jogvilų asfaltbetonio bazė
Vadovas Valdas Repečka

Tel.: +370 340 63257
El. pastas: baze@ukmergeskeliai.lt

Žemėlapis

 
Vadovybė
L. e. p. Generalinis direktorius
Raimondas Andronavičius

Tel.: +370 340 63257
El. paštas: raimondas@ukmergeskeliai.lt

Vyriausioji buhalterė
Aušra Grigienė

Tel.: +370 340 63328
El. paštas: vyrbuh@ukmergeskeliai.lt

Administracija
Personalo vadybininkė
Virginija Narbutavičienė

Tel.: +370 340 63257
El. paštas: info@ukmergeskeliai.lt

Gamybinio skyriaus viršininkas
Ramūnas Pociūnas

Tel.: +370 340 63179
El. paštas: rpociunas@ukmergeskeliai.lt

Ekonomikos skyriaus viršininkas
Andrius Latvys

El. paštas: ekonom@ukmergeskeliai.lt


Buhalterija

Tel.: +370 340 63328
El. paštas: buhalterija@ukmergeskeliai.lt

Vyr. mechanikas
Vaidas Bakanauskas

Tel.: +370 340 63833
El. paštas: mechanikas@ukmergeskeliai.lt

Energetikas
Juozas Gribėnas

El. paštas: energetikas@ukmergeskeliai.lt

Vadybininkas
Antanas Kriukelis

El. paštas: a.kriukelis@ukmergeskeliai.lt

Laboratorijos vedėja
Daiva Dikienė

El. paštas: laboratorija@ukmergeskeliai.lt

Programuotojas
Dainius Maželis

El. paštas: prog@ukmergeskeliai.lt

Objektų vadovai
Projektų vadovas
Igoris Kravcovas

El. paštas: i.kravcovas@ukmergeskeliai.lt

Objekto vadovas
Robertas Paulauskas

El. paštas: r.paulauskas@ukmergeskeliai.lt

Objekto vadovas
Olegas Kravcovas

El. paštas: o.kravcovas@gmail.com

Objekto vadovas
Nerijus Maskoliūnas

El. paštas: nmaskoliunas@gmail.com

Objekto vadovas
Vladislovas Sartanavičius

El. paštas: vladas.sartanavicius@gmail.com

Jogvilų, Jonavos a/b bazių vadovas
Valdas Repečka

El. paštas: baze@ukmergeskeliai.lt