Veikla

Tiltų ir viadukų statyba bei remontas
Tiltų ir viadukų statyba bei remontas reikalauja ypatingo pasiruošimo, specialios įrangos, bei kvalifikuotų specialistų, todėl bendrovė turėdama visas galimybes, reikiamas atestacijas, sertifikatus bei ilgametę patirtį, nuolat dalyvauja įvairiuose konkursuose ir vykdo šiuos darbus visoje Lietuvoje.  Įsisavinta monolitinių tiltų statybos technologija.

Kelių, gatvių tiesimas bei remontas
Šią veiklą įmonė taip pat sėkmingai vykdo nuo 1955 metų. Istoriškai susiklosčiusios aplinkybės, įmonei lėmė vykdyti šią veiklą viename Lietuvos regione. Įmonės bazės dislokacijos vieta lėmė tai, kad per šį regioną nutiesti vieni iš svarbiausių tiek vietinės reikšmės keliai, tiek tarptautinės magistralės, įgalina vykdyti nuolatinę kelių priežiūrą bei remontą. Taip pat besivystant apskričių infrastruktūrai, įmonė nuolatos vykdo savivaldybės užsakymus susietus su gatvių tiesimu ir remontu, automobilinių stovėjimo aikštelių statyba, kelių prie gyvenamųjų namų tiesimu ir t.t. UAB "Ukmergės keliai" turi visą reikiamą techniką šios veiklos vykdymui.

Aerodromų kilimo ir tūpimo takų tiesimas bei remontas
Kadangi oro uostų takų saugumo bei kokybės reikalavimai taip pat yra labai aukšti, juos atlikti renkamos tik sertifikuotos įmonės. UAB "Ukmergės keliai" jau yra atlikusi Vilniaus oro uosto nusileidimo takų remonto darbus.

Asfaltbetonio mišinių gamyba
UAB „Ukmergės keliai“ be kelių tiesimo bei remonto, tiltų ir viadukų statymo bei remonto ir kitų darbų, gali Jums pasiūlyti įsigyti ir įvairių asfaltbetonio mišinių. Jų galima įsigyti bendrovei priklausančiose dvejose asfaltbetonio bazėse. Viena jų yra „ Jogvilų asfaltbetonio bazė" įsikūrusi Ukmergės rajone ir Jonavoje esanti „Jonavos asfaltbetonio bazė“.